TRI COLOR dystrybutor x-rite, spektrofotometry uv vis
X-Rite

Spektrofotometry stacjonarne

Jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń do pomiaru barwy jest spektrofotometr stacjonarny. Dzięki swojej konstrukcji pozwala na pomiar koloru zarówno w odbiciu jak i transmisji. Urządzenia stacjonarne charakteryzują się solidną konstrukcją a ich budowa ukierunkowana jest na wszechstronność, najwyższą dokładność pomiaru barwy, efektywne zarządzanie kolorami i powtarzalność zarówno w zastosowaniach naukowych, jak i przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się produkty firmy X-Rite które zaliczane są do światowej czołówki tego typu urządzeń, oraz spektrofotometry firmy 3Color które charakteryzuje bardzo dobry stosunek: cena urządzenia do jego możliwości. Wszystkie modele mogą być z powodzeniem wykorzystywane w kontroli jakości oraz formulacji (recepturowaniu) barw.

NOWOŚĆ. Spektrofotometr stacjonarny do pomiarów w odbiciu i transmisji z dotykowym wyświetlaczem kolorowym

Spektrofotometr do pomiaru barwy z górnym portem pomiarowym oraz przesłonami od Φ3 mm do Φ11 mm. Kolorowy wyświetlacz LCD.

Spektrofotometr do pomiaru barwy z bocznym portem pomiarowym i ramieniem dociskowym, oraz przesłonami od Φ3 mm do Φ11 mm. Kolorowy wyświetlacz LCD.

Ci7600, Ci7800

Najwyżej jakości spektrofotometry stacjonarne dostępne w ofercie firmy X-Rite. Z najwyższą dokładnością realizują pomiar w odbiciu i transmisji.

Kompaktowy spektrofotometr stacjonarny. Pomiar odbiciowy w geometrii d/8°. Kalibracja UV. Pomiar połysku 60°. Jednoczesny pomiar SCI/SCE.

Aktualności

Zapraszamy na stoisko 3Color® w Norymbergii na targach COATINGS SHOW 2019. Hala 5-155.

Czytaj więcej...

Bądź na bieżąco i zapisz sie do newslettera