TRI COLOR dystrybutor x-rite, spektrofotometry uv vis
X-Rite

Skąd wzięła się nazwa TRI-COLOR?

Logo firmy i jej nazwa są związane z trójchromatyczną czułością oka ludzkiego: czerwonyzielonyniebieski. to tutaj zaczyna się cała przygoda z kolorymetrią, pomiarem instrumentalnym barwy, dobieraniem i oceną kolorów.

Nasza misja?

TRI-COLOR to nie tylko firma handlowo-usługowa, to co dostarczamy naszym klientom to kompleksowa wiedza, pomysł i uproszczenie ich codziennej pracy z kolorem. Dlatego zawsze główny nacisk kładziemy na propagowanie wiedzy z zakresu pomiaru barwy i jej praktycznego wykorzystania przy użyciu nowoczesnych technik pomiarowych.

Nasze doświadczenie?

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia z zakresu wdrożeń systemów pomiaru barwy, kontroli jakości i recepturowania. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy X-Rite w zakresie sprzedaży instrumentów pomiarowych, wdrażania systemów kontroli jakości i recepturowania. Świadczymy usługi w zakresie serwisu, kalibracji i certyfikacji urządzeń firmy X-Rite. Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie pomiaru barwy, tworzenia norm i standardów kolorymetrycznych. Na zlecenie opracowujemy i wdrażamy systemy kontroli jakości i barwienia dla przemysłu.

Zapraszamy

Zespół TRI-COLOR

Aktualności

Zapraszamy na stoisko 3Color® w Norymbergii na targach COATINGS SHOW 2019. Hala 5-155.

Czytaj więcej...

Bądź na bieżąco i zapisz sie do newslettera